Ciekawe pytania o Kamagrze i innych lekach na potencję, a także o funkcjonowaniu naszej apteki.


Po jakim czasie wysyłacie paczkę do zamawiającego?

- Nasze zamówienia realizujemy do godziny 15:00 każdego dnia roboczego. 


Czy zawartość paczki może zostać rozpoznana przez osoby niepowołane?

- Nie, wszystkie paczki są szczelnie zapakowane, a ich kształt nie sugeruje ich zawartości. Paczka nie posiada oznaczeń, ani nazwy apteki, w której została kupiona.


Czy jest możliwość zamówienia jednej tabletki, a nie całego blistra/opakowania ?

- Nie, każdy produkt jest fabrycznie zapakowany i sprzedawany jedynie w zamkniętych opakowaniach, tak aby zachowywał swoje właściwości. 


Czy wysyłają Państwo paczki za granicę ?

- Tak, ale jedynie do krajów Unii Europejskiej (EU) i jedynie po wcześniejszej wpłacie na konto bankowe całej kwoty. Paczka dochaodzi z reguły po 2 dniach roboczych.  


Czy muszę posiadać receptę lub inny dokument, żeby móc zamówić produkt?

- Nie, wszystkie leki oferowane przez nas można zamówić bez recepty. Nie są wymagane żadne dokumenty, jedyny wymóg to wiek powyżej 18 roku życia.


Czy leki na potencję działają na każdego dorosłego mężczyznę i kobietę ?

- Nie, istnieje grupa ludzi (szacuje się, że jest to około 10% - 15% testowanej grupy), których organizmy nie reagują w znaczny, zauważalny sposób na przyjmowane środki. W przypadku takim należy za radą lekarza zwiększyć dawkę lub zmienić przyjmowany środek.


Czy należy się spodziewać skutków ubocznych przyjmowania środków na potencję ?

- Tak, u niewielkiej grupy badanych występują lekkie objawy uboczne, takie jak zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa, przyśpieszony rytm bicia serca, lekkie zawroty głowy.


Czy środki z apteki-sildenafil.pl posiadają wszelkie atesty ?

- Tak, wszystkie środki posiadają akceptację międzynarodowych organizacji zdrowia i zostały dopuszczone do użytku. Należy jednak pamiętać że środki są w pełni bezpieczne, jedynie wtedy kiedy są stosowane zgodnie z zaleceniami lekarzy i ulotki.


Jeżeli uważasz, że powinno się tutaj znaleźć inne pytanie mogące pomóc kupującym – napisz do nas. Dla najbardziej aktywnych użytkowników czekają rabaty i promocje.