Ranking leków na przedłużenie stosunku seksualnego – TOP 3

Zdarzają się momenty w życiu każdego mężczyzny, kiedy nie staje na wysokości zadania, podczas miłosnych uniesień i nie wytrzymuję tyle czasu, ile oczekuje od niego jego partnerka. Może to doprowadzić do wielu nieprzyjemnych i wstydliwych sytuacji.

Z pomocą w takich przypadkach przychodzą leki na przedłużenie stosunku seksualnego, które pomagają nawet w najbardziej trudnych sytuacjach. Poniżej przedstawiamy 3 najbardziej popularne środki tego typu. Ten krótki ranking, powstał na podstawie własnych doświadczeń, kilkunastu pacjentów, a także wyników sprzedaży tych środków na terenie Polski.

3. Sextreme w postaci żelu

Nowość na rynku leków na przedłużenie stosunku. Niedawno na rynek wprowadzono Sextreme w postaci żelu. Bardzo łatwo przyswajalny przez organizm i wygodny w aplikacji, gdyż łatwy do połknięcia, szybko zdobywa nowych sympatyków. Cena to około 180-220zł za 7 saszetek.

2. Sextreme w postaci tabletek

Sextreme w tabletkach to bardzo popularny od wielu lat, produkt przedłużający stosunek, jak i poprawiający potencję. Za przedłużenie stosunku odpowiada składnik leku o nazwie Depoksytyna. Każda tabletka Sextremu zawiera 60mg tej substancji. Jest to dawka, która pomoże nawet najbardziej wymagającym pacjentom. Cena około 180zł-200zł za 10 tabletek.

1. Super Kamagra

Absolutny hit sprzedaży, wśród leków na przedłużenie stosunku i zdecydowany numer jeden. Na głowę bije konkurencję, jeżeli porównać wyniki sprzedaży. Złudzeń nie pozostawiają także opinie jakie wystawiają Super Kamagrze jej użytkownicy. Wielu z nich szukało i próbowało różnych tabletek, lecz po wybraniu Super Kamagry informują nas, że poszukiwania zostały zakończone i nie warto próbować innych środków. Niewątpliwą zaletą jest także cena, gdyż w porównaniu z innymi lekami tego typu Super Kamagra kosztuje od 100zł do 160zł za 4 tabletki.