Kamagra tabletki 100mg

nr 1

Nowy

Kamagra tabletki 100mg w nowej cenie!!!


4 tabletki.

Kamagra tabletki 100mg to środek na poprawę potencji przeznaczony dla mężczyzn. Środek ten pozwala uzyskać odpowiednio silną erekcję i utrzymać ją przez cały czas trwania stosunku.

Zamów więcej niż jedno opakowanie, a otrzymasz bardzo atrakcyjne rabaty cenowe.  

Więcej szczegółów

44,00 zł

Rabaty ilościowe

Ilość Cena za 1 opakowanie Oszczędzasz
10 26,00 zł Do 180,00 zł
9 28,00 zł Do 144,00 zł
5 30,00 zł Do 70,00 zł
4 32,00 zł Do 48,00 zł
3 36,00 zł Do 24,00 zł
2 40,00 zł Do 8,00 zł

Opis

Ilość Sildenafilu 100 mg
Ilość Depoksytyny 0 mg
Ilość Tadalafilu 0 mg
Środek w postaci Tabletki do połknięcia
Ilość produktów w opakowaniu 4 tabletki
Czas, po którym środek zaczyna działać 30 minut
Czas działania środka 4-6 godzin

Więcej informacji

Kamagra tabletki 100mg


Kamagra tabletki 100mg 

1 blister to 4 tabletki.

Jedna tabletka Kamagry to 100mg Sildenafilu poprawiającego potencję.

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za jedną tabletkę z rabatem Cena bez rabatu Cena z rabatem
1 4 11 zł 44 zł 44 zł
2 8 10 zł 88 zł 80 zł
3 12 9 zł 132 zł 108 zł
4 16 8 zł 176 zł 128 zł
5 20 7,5 zł 220 zł 150 zł
6 24 7,5 zł 264 zł 180 zł
7 28 7,5 zł 308 zł 210 zł
8 32 7,5 zł 352 zł 240 zł
9 36 7 zł 396 zł 252 zł
10 40 6,5 zł 440 zł 260 zł
W przypadku chęci zamówienia większej ilości niż 10 blistrów prosimy o kontakt e-mailowy.

Kamagra tabletki 100mg odpowiedzią na problemy Panów z potencją.

Kamagra tabletki 100mg odpowiedzią na problemy Panów z potencją.
Mężczyzna w obecnych czasach staje przed trudnym zadaniem poradzenia sobie z wieloma obowiązkami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nierzadko, aby pogodzić te dwie dziedziny życia, mężczyzna musi poświęcić całą swoją energię i czas. W takim przypadku brakuje nam facetom czasu na zadbanie o siebie, o swój organizm, o swoje zdrowie czy w końcu o wydolność, która jest podstawą dobrego samopoczucia. Często zdarza się, że po dniu pełnym obowiązków, nierzadko też ciężkiej pracy fizycznej czy umysłowej, nie mamy już sił, aby stanąć na wysokości zadania również na koniec dnia lub w nocy. A ambicją wszystkich mężczyzn jest, aby nasze partnerki, żony czy kochanki były zadowolone z nas również w momencie, kiedy dochodzi do zbliżenia. Przemęczony, niewyspany i niewytrenowany organizm nie będzie zawsze stawał na wysokości zadania. Co więc zrobić, aby nasza męskość nigdy nas nie zawodziła? Z pomocą przychodzą nam środki na poprawę potencji i umocnienia erekcji o nazwie Kamagra tabletki 100mg.
Któż z nas nie słyszał o niebieskiej pastylce na poprawę potencji o nazwie Viagra, która przez wiele lat była jedynym środkiem tego typu dostępnym na rynku, bardzo drogim i stosunkowo trudno dostępnym dla zwykłego człowieka. Konieczność wizyty i recepty od lekarza, mała ilość miejsc, w których środek ten był dostępny czy w końcu wysoka cena Viagry sprawiły, że lek ten doczekał się swoich tańszych, a wcale nie gorszych, a według wielu ludzi, lepszych odpowiedników. Jednym z takich środków, które skutecznie zastąpiły popularną Viagrę jest, szeroko przedstawiona poniżej Kamagra tabletki 100mg.
Kamagra 100mg w tabletkach to lek, który jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy pragną poprawić jakość swojej erekcji. Sprawia on to, że podczas pobudzenia seksualnego, następuję rozszerzenie naczyń krwionośnych odpowiedzialnych za transport krwi do prącia, co bezpośrednio powoduje bardziej trwałą i mocniejszą erekcję. Warto dodać, że w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych leków podobnego typu, Kamagra nie powoduje erekcji stałej, ciągłej, a swoje działanie pokazuje jedynie w momencie podniecenia seksualnego. Oprócz tego Kamagra to jedyny lek na świecie który występuje w różnych postaciach takich jak żel, cukierki a nawet tabletki musujące, które dużo szybciej wchłaniają się do naszego organizmu i zaczynają działać już nawet po 15minutach od spożycia.
Kamagra 100mg ma postać tabletek, koloru ciemno zielonego, w kształcie przypominającym romb. Na każdej pojedynczej tabletce jest wytłoczona liczba 100, która symbolizuje ilość aktywnego środka na poprawę potencji mierzoną w mg. Każde opakowanie, często nazywane również blistrem, zawiera 4 tabletki. Na każdym opakowaniu znajduje się unikalny numer seryjny, a także data przydatności leku do spożycia i hologram.
Środek ten jest przeznaczony do użytku jedynie dla Panów, w wieku dorosłym. Przyjmuje się go doustnie, na około 30 min do 1 godziny przed planowaną aktywnością seksualną, popijając niewielką ilością wody. Warto wiedzieć, że środek ten może różnie działać na poszczególne osoby, np. na osoby z nadwagą lek działa w mniejszym stopniu, niż na osoby szczupłe. I one potrzebuję dużo mniejszej dawki leku. Dlatego zawsze warto zaczynać przyjmowanie środka od niewielkiej dawki leku, a w razie braku reakcji stopniowo ją zwiększać. Leku Kamagra 100mg w tabletkach nie poleca się osobom z wadami serca czy układu krwionośnego. Pamiętaj zawsze przed pierwszym użyciem jakiegokolwiek leku skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą i opowiedz szczegółowo jaki lek masz zamiar zażyć, w jakiej dawce, a także jakie przebyłeś choroby lub jakie inne leki aktualnie przyjmujesz.
Kamagra tabletki 100mg to lek zawierający, aktywnie działający składnik, o nazwie Sildenafil. W każdej pojedynczej tabletce mamy 100mg tego środka. To właśnie ta substancja odpowiada za poprawę jakości potencji. Dzieje się to poprzez rozkurcz i lepsze ukrwienie, a także przepływ w układzie krwionośnym, który odpowiada za transport krwi do prącia. Dzięki Kamagrze naczynia krwionośne są w stanie doprowadzić i odprowadzić dużo więcej krwi, co bezpośrednio wpływa na solidny wzwód w prąciu. Pobudzone w większym stopniu niż zazwyczaj zostaje również serce, które pompoju więcej krwi w krótszym czasie.
Na koniec trochę o bezpieczeństwie. Tak samo jak w przypadku innych leków, zawsze najpierw należy skonsultować się z lekarzem i poinformować go o wszelkich przebytych chorobach, aktualnym ogólnym stanie zdrowia, innych środkach jakie przyjmujemy, a także jaki cel terapii chcemy osiągnąć. Jeżeli lekarz nie podpowie inaczej dopiero wtedy możemy bezpiecznie stosować środek.
Stosowanie Kamagry nie należy, poprzedzać spożywaniem obfitych i tłustych posiłków. Mogę one wydatnie obniżyć jej działanie lub całkowicie zniwelować efekty. Nie wolno również jej łączyć z alkoholem, energetykami lub innymi używkami. Sprawdź również czy nie jesteś uczulony na jakikolwiek składnik leku.
U niewielkiej grupy ludzi przyjmującej Kamagrę mogą wystąpić lekkie objawy niepożądane, takie jak lekkie zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa lub inne niegroźne niedogodności. Przypadku gdyby objawy niepożądane nie ustępowały należy niezwłocznie udać się do lekarza. Jeżeli zastosujesz się do wszystkich powyższych zaleceń, to używanie Kamagry 100mg w tabletkach nie jest niebezpieczne.
Nie wolno przekraczać dziennej dawki leku, czyli jeżeli lekarz nie przepisze inaczej jednej tabletki Kamagry na dobę (24h).
Kamagry tabletki 100mg nie powinny używać osoby, które cierpią na poniższe choroby i dolegliwości:
- niedokrwienie serca,
- choroby i schorzenia układu krążenia,
- osoby, które przechodziły zawał serca
- po przebytym udarze mózgu,
- ze stwierdzoną miażdżycą,
- ze zwyrodnieniowymi zmianami siatkówki oka,
- z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym
- z komorową arytmią serca,
- z kardiomiopatią,
- stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu,
- uczulone na sildenafil lub inne składniki Kamagry.
U niewielkiej grupy osób mogą wystąpić lekkie objawy niepożądane, takie jak:
- lekkie zaczerwienienie twarzy,
- bóle głowy,
- niestrawność,
- uczucie zatkanego nosa,
- erekcja trwająca ponad 4 godziny,
- zaburzenia pracy rytmu serca.
Zawsze trzymaj lek Kamagra w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lek ten należy przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, nawet gdy jest w opakowaniu. Idealna temperatura przechowywania to 15 -25 st. C

Życzymy udanych zakupów.

Zespół Apteka-Sildenafil.pl

Opinie

Oceń 
2017-04-20

Ok

Wszystko ok, zamówienie przyszło szybko i ładnie spakowane. Polecam!!!!!!!1

Oceń 
2017-01-03

Kamagra vs Braveran

Zrobiliśmy z żoną test kamagry i braweranu. Kamagra bez porównania lepsza i do tego jeszcze dłużej działa. Żadnych skutków ubocznych czy innych dolegliwości. Polecam ten sklep.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-10-03

Dobra cena

Wygrywacie ceną, bałem się że będzie gówno ale tabki w porzo

Oceń 
2016-09-28

Kamagra zwykła

Dobra cena, taniej nie widziałem polecam !!!

Oceń 
2016-09-13

Polecam

Polecam tą aptekę, szybka wysyłka dobry kontakt - jestem zadowolony, polecam.

Oceń 
2016-08-31

Kama

Polecam kame, tania i skuteczna a mi nic więcej nie potrzeba :)

Oceń 
2016-08-16

Kamagra lepsza od wiagry

Dobry zamiennik wiagry, tani i dziala.

Oceń 
2016-08-09

;)

Bardzo dzięuję za załatwienie problemu po mojej mysli :) pozdrawiam miłą Panią z obsługi Klienta :)

Oceń 
2016-07-19

Kama jest best!!!!!!!

Mówcie co chcecie, ale za tą cenę to najlepszy wybór, polecam spróbować

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Kamagra tabletki 100mg

Kamagra tabletki 100mg

Kamagra tabletki 100mg w nowej cenie!!!


4 tabletki.

Kamagra tabletki 100mg to środek na poprawę potencji przeznaczony dla mężczyzn. Środek ten pozwala uzyskać odpowiednio silną erekcję i utrzymać ją przez cały czas trwania stosunku.

Zamów więcej niż jedno opakowanie, a otrzymasz bardzo atrakcyjne rabaty cenowe.  

Napisz opinię

Produkty powiązane

15 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: