Przejdź do treści

O Nas

Apteka internetowa: „apteka-sildenafil.pl” przedstawia najważniejsze informacje o sobie. Dowiedz się więcej o nas, a potem zapraszamy do udanych zakupów. 

Nasza apteka działa na rynku od roku 2003. Na początku posiadaliśmy oddział jedynie w formie apteki stacjonarnej. W roku 2011 rozpoczęliśmy sprzedaż internetową, która znacznie ułatwiła naszym Klientom zakupy, gdyż od tego momentu, leki można było otrzymać bez wychodzenia z domu. Przez lata udało nam się poprawić i przyśpieszyć proces zamówienia i realizacji wysyłek, tak aby zakupy w naszej aptece zawsze kończyły się zadowoleniem Klientów. 

Nasz zespół

Nasz zespół to grupa ludzi zawsze chętnych do pomocy i stawiających zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu. Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości przed zakupem leków. Dużą uwagę przykładamy, aby zawsze kontakt z naszym działem obsługi Klienta przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Warto jednak pamiętać, że nasi konsultanci i osoby sprzedające leki nie są lekarzami, ani farmaceutami, więc trzeba pamiętać, aby zawsze przed zakupem leków skonsultować się ze swoim specjalistą.

Kontakt

Najszybszym i najwygodniejszym środkiem komunikacji z naszą apteką jest wysłanie do nas wiadomości e-mail. Na wiadomości poczty elektronicznej odpowiadamy w trybie pilnym i nie zdarza się, aby na odpowiedź czekać trzeba było dłużej niż kilka/kilkanaście godzin. Z reguły jednak odpowiedzi odsyłane są o wiele szybciej. 

Inną drogą komunikacji jest SMS. Przez sms-y można zrealizować zamówienie lub zadać pytanie naszemu konsultantowi, należy jednak pamiętać, że ten kanał komunikowanie się, może nieznacznie wydłużyć czas oczekiwania na odpowiedź. Czasami zdarza się również, że drogą sms-ową potwierdzamy zamówienia, wtedy wysyłka następuje szybciej, jak również dzięki temu ułatwiamy kontakt kuriera z Klientem. 

Serdecznie zapraszamy do zakupów w apteka-sildenafil.pl, pozwól nam zapracować na Twoje zaufanie.